Careers Abto Software > Новини > Abto Software спонсорує літню школу з програмування в Ужгороді

Abto Software спонсорує літню школу з програмування в Ужгороді

Опубліковано

In the summertime, when the weather is hot,

it’s a great time to learn how to code!

 Перефразовуючи відомий вислів, освіта сьогодні вирішує все. Abto Software приділяє велику увагу підтримці юних талантів – це частина нашої корпоративної культури. У серпні Компанія стала спонсором Всеукраїнської Літньої студентської школи з програмування на базі Ужгородського національного університету.

 


3214

Літня школа проводиться за міжнародними правилами АСМ (Association for Computing Machinery) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Місія школи –  підтримати українських студентів  у вивченні і розробці алгоритмів; підвищити  їх навички програмування  і тим самим сприяти підвищенню  якості освіти в сфері інформаційних технологій  в нашій державі.

Досвідчені лектори з 20 українських ВУЗів  фахово розкрили теми, пов’язані з алгоритмічним програмуванням  і поділилися своїм досвідом. Студенти мали змогу практично застосувати свої знання і отримати оцінку їх роботі від  інструкторів.

Щоденна програма занять складалася з чотирьох секцій: лекційна частина, практична частина з розв’язанням задач, тестування і аналіз завдань, підведення підсумків. 19 команд  майбутніх фахових інженерів з програмного забезпечення  виборювали бали у 2-х лігах  і продемонстрували готовність до участі в міжнародних олімпіадах і змаганнях з програмування.

Окрім серйозних випробувань, учасники насолоджувалися краєвидами Ужгорода, релаксували в термальних басейнах Косино, змагалися з міні-футболу і навіть побувати на концерті  гурту «Чаламада».

Про актуальність навчання такого типу свідчить  велика кількість учасників – більше 100 осіб. У перспективі школа планує залучати більше команд і тренерів  а також налагоджувати співробітництво в освітній сфері на міжнародному рівні. Для АВТО Software – це  честь стати частиною таких починань.