Careers Abto Software > Новини > Abto Software спонсорує XV Всеукраїнський турнір юних інформатиків.

Abto Software спонсорує XV Всеукраїнський турнір юних інформатиків.

Опубліковано

XV Всеукраїнський турнір юних інформатиківНа Полтавщині відбувся XV Всеукраїнський турнір юних інформатиків.

Свій варіант майбутнього Україні запропонували 15 команд  інформатиків з різних куточків нашої держави. Юні любителі математики та програмування доводили свої вміння швидко і якісно вирішувати складні наукові і дослідницькі завдання.

Турнір  відбувався у три етапи. На першому учасники змагалися в конкурсі домашніх завдань. Його суть полягала у розробці програми стратегічної гри. На другому етапі конкурсанти мали реалізувати наукову задачу, тобто писали відповідний програмний продукт. Третій етап був присвячений розв’язанню алгоритмічних задач з інформатики за правилами АСМ.

Команда закарпатських розробників Smart Bears  із комп’ютерною грою у жанрі стратегії Uzhlyandian Wars отримала заслужену перемогу. Це вже не перша перемога у хлопців, вони постійні учасники різноманітних ІТ-конкурсів та олімпіад.

“Наша команда намагалася створити зручний геймплей з безліччю можливостей для користувача”, – говорять автори проекту. І вони успішно втілили свої ідеї в життя. Це  стало можливим завдяки поглибленому вивчення інформатики і тренуванням в комп’ютерній лабораторії, подарованій АВТО Software.

Стрімкий розвиток ІТ-спільноти відкриває перед молодими спеціалістами неабиякі можливості втілення своїх ідей.

Турнір юних інформатиків  - це ще один стимул для творчого самовдосконалення учнівської молоді, можливість реалізувати знання з математики та інформаційних технологій на практиці.

Успіхи вітчизняних інженерів-програмістів підтверджують  високий рівень навчання у технічній школі. На жаль, матеріальна база у більшості навчальних закладів не відповідає сучасним потребам учнів.  Ми, в АВТО Software, усвідомлюємо, що підтримка молодих талантів – це інвестиція в майбутнє. Вона дозволить їм отримати новий і передовий досвід для подальшого розвитку. Крім того, це шанс для розумних та освічених програмістів отримувати престижні нагороди у світових конкурсах.

АВТО будує майбутнє української ІТ-галузі вже сьогодні та створює  умови для успішної реалізації  молодих професіоналів.