Careers Abto Software > Новини > Abto Software: Ужгород: Developer Meetup

Abto Software: Ужгород: Developer Meetup

Опубліковано

Спілкування з однодумцями – це круто. Ми, в АВТО Software, охоче ділимося новинами, досвідом та здобутками. Восьмий,  ”Season finale”, мітап в Ужгороді, що відбувся в грудні в затишному офісі АВТО, вже традиційно зібрав наших колег з різних ІТ компаній міста над Ужем.

Доповідачі проілюстрували свій досвід і сучасні ІТ рішення в різних напрямках.

Іван Михайловський (Abto Software, Ужгород)  представив огляд технологій сучасних чат-ботів. Том Коптел (ShowMax, Львів) розповів про тонкощі використання JUnit 5.

Підсумував Мирослав Рак результати 2016 року для Ужгородської ІТ спільноти. А здобутками можна пишатися: за рік ІТ ком’юніті провела 8 мітапів; більш ніж 400 відвідувачів почули доповіді 16 спікерів. Крім мітапів відбувалися й інші цікаві події: Selenium workshop, Android barcamp та інші.

Звичайно ж, який мітап без нетворкінгу і подарунків? Завершилась зустріч врученням подарунків спікерам та активним учасникам життя ком’юніті, святкуванням прийдешнього Нового року в офісі Abto та  афтепаті в пабі “Belfast”. Учасники та організатори одержали багато корисної інформації та масу позитивних вражень. Дякуємо усім і зустрінемося наступного разу!

Фотофакти – нижче

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10