Careers Abto Software > Новини > Advanced JavaScript. Курс для професіоналів.

Advanced JavaScript. Курс для професіоналів.

Опубліковано

Супер курс, інформативно і по суті.

Навчання і підвищення кваліфікаційного рівня наших працівників – частина культури в Abto Software.

Для тих, кому саме лише слово JavaScript звучить як мелодія, хто хоче глибше зрозуміти особливості мови  в Abto стартував професіний курс JavaScript.

Сьогодні JavaScript в тренді. Поєднання досвіду і майстерності неодмінно стане шедевром коду. Саме з цією метою ми запрошуємо  інженерів рівня Middle і вище на двомісячні  курси, де вони  зможуть ознайомитися з новинами, передовими методиками, особливостями застосування  основних конструкторів і прототипів.

Тарас Кремен – лектор курсу Advanced  JavaScript – наш інженер програмного забезпечення з 8-річним досвідом. Він – справжній  профі своєї справи, багато вчиться сам і з задоволенням ділиться власним досвідом з іншими. Тарас добре працює над подачею матеріалу, а також взаємодіє зі слухачами; він з радістю відповідає на запитання і наводить  якісні приклади.  Темою першого заняття були ECMAscript, Scope, Closure, Arrow functions.

advanced JavaScript courseФокус курсу має навчити наших програмістів як писати чистий і досконалий код.  Саме тому розглядатимуть основні конструктори, принципи і особливості їх роботи, призначення ключового слова this в конструкторі, використання  прототипів, додавання якостей і методів в прототип, об’єктно-орієнтовані техніки в JavaScript і ще багато цікавого.  Згідно з опитуванням, учасники заняття залишилися дуже задоволеними.

advanced JavaScript course  advanced JavaScript course