Careers Abto Software > Новини > JustAnswer Talk: Знайомство з Індією

JustAnswer Talk: Знайомство з Індією

Опубліковано

Як далеко вам вдавалося помандрувати під час робочого дня? Цього тижня команда одного з наших найбільших проектів JustAnswer мала нагоду перенестися в колоритну Індію і дізнатися про місцеві традиції завдяки нашій гості з індійського офісу JustAnswer – Аші.

 

Asha

 

Ось декілька цікавих фактів про Індію, після яких ви точно захочете переглянути варіанти перельотів до Делі і наживо відчути на собі всі кольори, смаки і звуки Індії:

1. Індія – мультикультурна і багатомовна країна. Лише за даними офіційного перепису існує 900 діалектів і 114 мов, 18 з яких вважаються офіційними. Порозумітися між собою індійцям допомагає англійська, що вважається мовою офіційного спілкування в політичній, економічній та освітній сферах.

 

1456816014_03

 

 

2. Після Китаю Індія є другою у світі за кількістю населення. Разом з тим – це дуже молода держава. Молодь, віком до 25 років, становить понад 50% населення.

3. Бангалор – місто на південному заході Індії називають другою Кремнієвою долиною, адже тут – найвища у світі концентрація інженерів. Загалом у Бангалорі проживає понад мільйон ІТ-спеціалістів.

 

TCS

 

 

4. Панівною релігією індійців є індуїзм, що передбачає віру у трьох головних богів: бога-творця Брахму, бога-охоронця Вішну і бога-руйнівника Шиву. Окрім цього в індуїстсьому пантеоні є сотні інших божеств, що відповідають за різні сфери життя.

 

induizm

 

 

5. Природні умови в Індії у різних куточках країни кардинально різняться: на півночі височіють засніжені гори, на заході простяглася пустеля, а на сході можна знайти навологішу місцевість у світі – Черапунджі.

6. Славнозвісні індійські мелодрами – зовсім не вигадки кінематографістів. Відповідно до місцевих традицій більшість шлюбів укладаються за розрахунком. Батьки наречених надзвичайно наполегливі та прискіпливі у пошуках найкращих партій для своїх доньок, і, мабуть, ніхто не може перевершити їх у цій справі.

 

Eat-Pray-Love-2010-Indian-Wedding-1600x900-wide-wallpapers.net

 

 

7. Весілля – один з найважливіших індійських ритуалів, що потребує неабияких зусиль і затрат. Особливо помпезні весілля влаштовують на півночі країни. Церемонія розтягується на три дні і включає в себе безліч древніх ритуалів біля вогнища. Весільному одягу та оздобленню приміщень індійці приділяють максимум уваги, тому під час святкування усе навколо просто купається в квітах та виблискує золотом.

Всією командою дякуємо Аші за чудову презентацію і чекаємо нових зустрічей!

Фото – з мережі Інтернет