Careers Abto Software > Новини > Літня Школа Професій у Abto Software для Дітей Героїв

Літня Школа Професій у Abto Software для Дітей Героїв

Опубліковано

 АВТО Software−більше, ніж просто роботодавець. Зусилля компанії спрямовані, серед іншого, і на соціальні ініціативи: підтримка  програм для дітей і студентів, курси для професійного зростання. Волонтерство і соціальна відповідальність−це частина корпоративних цінностей компанії.

 Abto Software вже декілька років долучається до соціальних проектів. Влітку ми приймали незвичайних гостей–учасників табору “Літня школа професій”. Цей проект запустила громадська організація  ”Допомога дітям Героїв”  за підтримки Львівської міської ради. Мета табору−навчати, дивувати та розвивати дітей загиблих Героїв України.

В офісі  Abto Software юні дослідники дізналися більше про ІТ загалом, побачили як виглядає робота інженера-програміста. Наші  дівчата з відділу HR посвятили дітей у тонкощі професії і пояснили що треба знати, до чого прагнути, щоб досягти успіху в індустрії.

DSC_8301-minDSC_8299-min DSC_8294-min

DSC_8292-min

DSC_8293-min

О.Маковейчук та А.Громов ознайомили дітлахів з темою розробки зображення і яскраво змалювали чому потрібна математика в ІТ. Вони створювали разом цікаві проекти та весело й з користю провести ще один день літніх канікул.

Сподіваємось, підтримка  Abto Software додасть натхнення дітям та їх рідним. Ми щиро віримо, що отримані враження стануть частинкою міцного підґрунтя для їх професійного й особистісного зростання.