Careers Abto Software > Новини > Щорічні Корпоративні Збори

Щорічні Корпоративні Збори

Опубліковано

Наприкінці жовтня наша компанія провела чергові щорічні збори. Цього разу ми зустрілись  в новому конференц-залі готелю «Нота Бене». Ці збори відрізнялись за форматом від минулих тим, що проекти представляли програмісти, які, власне, над ними працюють.

Відкрив зустріч директор компанії Олександр Музичук. Головною темою його виступу було підсилення наших позицій у всіх напрямках діяльності компанії. Олександр також відзначив роботу наших адміністративних відділів та відділу маркетингу. Ми почали приділяти ще більше уваги роботі з пошуку потенційних клієнтів. Це дозволить залучити нові багатообіцяючі та цікаві проекти. Вже зараз серед наших замовників все частіше з’являються компанії – світові лідери в своїх галузях.

Корпоративні збори 2014  Корпоративні збори 2014 Корпоративні збори 2014

Корпоративні збори 2014Корпоративні збори 2014Корпоративні збори 2014

З нагоди того, що на зустрічі були присутні представники усіх команд АВТО Software, Олександр ще раз представив нових людей, які очолили відділи або напрямки роботи в компанії.

Також було відзначено ініціативи наших розробників в написанні статтей, де вони діляться своїм технічним досвідом та цікавими інженерними рішеннями. Такі статті є дуже цінними, оскільки їх пишуть експерти з багаторічним досвідом розробки програмного забезпечення.

На мітингу були презентовані наступні проекти:

  • Система для ефективної організації постановки і відслідковування виконання завдань та їх звітування. Система призначена для використання працівниками британської телекомунікаційної компанії.
  • Проект для розробки програмного комплексу, що використовуєеться для керування процесом горизонтального буріння.
  • Проект з розробки ПЗ із використанням eye-traсking-технологій.
  • A-Grade IT – наш новий польський стартап.
  • Додаток, що дозволяє завантажувати форми з SharePoint, адаптувати їх під потреби виробничих процесів і додавати бізнес-логіку.
  • SharePoint Extensions – ще один проект з робробки додатків до SharePoint
  • Декілька перспективних наукоємних проектів із обробки зображень (image processing)
  • Сервіс, що дозволяє знайти висококваліфікованих спеціалістів з будь-якої сфери і отримати відповідь на ваше запитання.

Корпоративні збори 2014Корпоративні збори 2014Корпоративні збори 2014

Корпоративні збори 2014  Корпоративні збори 2014_MG_2829

Наша компанія працює над покращення щоденного життя наших працівників. Однією з найприєміниших подій цього року став переїзд до нового, значно більшого і комфортнішого офісу. Ми організували для працівників заняття з йоги в офісі і з кік-боксингу поблизу офісу – тепер усім охочим займатися спортом не потрібно витрачати багато часу на добирання до спортзалу. Також кожної середи ми пригощаємо наших працівників сезонними фруктами. Наступного року ми плануємо значно розширити соціальний пакет: запровадити медичне страхування та збільшити тривалість відпустки для тих працівників, що залишаються з компанією вже довгий час.

Оскільки зустріч відбувалась напередодні Хеловіну, ми приготували сюрприз для всіх присутніх –  фан-відео на тему «Хелоувін на АВТО Software».

Ми вирішили проводити зустрічі компанії частіше, щоби дати можливість  менеджерам ділитись новинами про цікаві події на проектах, цікавими та нестандартними технічними  рішеннями та нововведеннями на регулярній основі. Найближчим часом ми плануємо організувати регулярну поштову розсилку про останні релізи, відгуки замовників та інші події з життя компанії.

Дякуємо вам за ще один рік чудової і плідної роботи!

Корпоративні збори 2014 Корпоративні збори 2014 _MG_2778

Корпоративні збори 2014 _MG_2765 _MG_2769