Careers Abto Software > Коротко про нас

Коротко про нас

Abto Software BannerНаша історія як аутсорсингової компанії розпочалася у 2007 році. Зараз ми – згуртована і професійна команда талантовитих фахівців у Львові та Ужгороді, яка розробляє програмне забезпечення для клієнтів різних галузей по всьому світу. Найчастіше ми працюємо з клієнтами з США, Західної та Центральної Європи, яких ми відвідуємо у рамках наших проектів.

У портфоліо нашої компанії – проекти з розробки ПЗ для мобільних пристроїв, вебу та під різні десктопні платформи. Наші улюблені – складні й цікаві наукоємні розробки, які розвивають наш творчий та професійний потенціал. Велику увагу приділяємо заохоченню і підтримці нових ідей за допомогою відділу Abto Labs та відділу власних продуктів.

Компанія радо інвестує в бажання наших спеціалістів постійно розвиватись і вдосконалюватись професійно, тому регулярно проводяться тренінги, навчання для програмістів і тестерів, а сертифікація оплачується компанією. Ми пишаємося і всіляко підтримуємо наших колег-ерудитів, які постійно приймають участь і часто перемагають у різноманітних інтелектуальних змаганнях.

Одною з найважливіших цінностей нашої компанії є дружня, привітна атмосфера, якою ми ділимося з нашими гостями: замовниками, клієнтами, партнерами, новими та потенційними працівниками. Цьому сприяє наш затишний і просторий офіс: неподалік центру міста, і водночас поруч із аеропортом та залізничним вокзалом.

Ми гарантуємо:

  • стабільну роботу та цікаві проекти
  • достойну оплату праці
  • систему бенефітів та бонусів
  • можливість зростання професійного рівня та кваліфікації
  • багато інших переваг.

Більш детальну інформацію про наші послуги, досвід, навички, технології та проекти Ви можете отримати на нашому корпоративному сайті www.abtosoftware.com.