Careers Abto Software > Технології

Технології

Ми маємо практичний досвід роботи з широким спектром технологий, програмних платформ та засобів розробки. Це дозволяє нам працювати як з «теоретичними» проектами по типу математичного моделювання, так і з розробкою прикладних рішень, наприклад для бурової, авіаційної чи будівельної промисловості, для сільського господарства та охорони здоров´я, та багатьох інших галузей.

Основні технології та напрямки нашої діяльності включають в себе:

  • Основні мови програмування: .Net, Java, C++, Objective С
  • Розробки під мобільні пристрої (в основному Android, iOS, Windows Phone)
  • Веб рішення і розподілені системи (включаючи веб фарми)
  • “Хмарні” технології  Amazon, IBM, Windows Azure, Google
  • Наукові розробки і дослідження, аналітичні системи (розпізнавання зображень, застосування наукових методів у сфері безпеки і захисту інформації)
  • Програмне забезпечення для співпраці Microsoft SharePoint, CRM (Microsoft Dynamics, Sugar)

Завдяки розробленим процесам, що чітко працюють, ми можемо переходити з проекту на проект та вивчати інші, цікаві нам, мови та технології, обмінюватись досвідом і набутими навичками. Ми також маємо можливість вносити свої власні ідеї для розробок і працювати над ними за підтримки компанії.

Для реалізації проектів різного рівня складності та для замовників різної спеціалізації наша команда фахівців постійно розширює свої технологічні знання та кваліфікації. Отриманими знаннями в розробці програмних рішень ми готові ділитися з нашими молодими колегами під час регулярних тренінгів, семінарів та навчальних програм.