З 5 серпня по 1 вересня Abto Software організовує літній навчальний інтенсив із Artificial Intelligence & Computer Vision (далі AI&CV) для студентів останніх курсів із перспективою подальшого працевлаштування. Чому варто подаватись на інтенсив та що вивчатимуть на курсі - дізнавайтесь у цьому матеріалі.

У 2015 році в Abto Software створили R&D відділ для того, щоб досліджувати тренди, вивчати нові технології та пропонувати клієнтам ефективні рішення їхніх бізнес-задач. Зараз відділ налічує близько 40 людей, і є одним з найбільших відділів серед усіх ІТ-компаній у Східній Європі.

Головні напрямки роботи R&D команди - комп’ютерне бачення, машинне навчання та штучний інтелект. В рамках досліджень наші інженери створюють прототипи (демо-версії) продуктів. Приміром, Body Measurement for Clothes, Cashier-less Checkout, Violence Detection.

У 2016 році, ми зіткнулись з тим, що на українському ринку недостатньо професіоналів з AI&CV, тому вирішили самостійно навчати тих, хто хоче розвиватись в цьому напрямку. Влітку 2017 року ми запустили перший літній навчальний інтенсив, у якому взяло участь 14 студентів. Загалом за 2017-2018 роки ми отримали 238 заявок, а 26 студентів успішно завершили навчання на двох інтенсивах.

Що таке Artificial Intelligence & Computer Vision Summer Camp 2019?

AI&CV Summer Camp - це чотиритижневий інтенсив, що включає практичну та теоретичну частини. Викладають на інтенсиві спеціалісти R&D відділу. Впродовж перших двох тижнів студенти курсу слухатимуть лекції про штучний інтелект, комп'ютерне бачення, нейронні мережі та аналіз даних. Наступні два тижні, після лекційних занять, студенти працюватимуть над запропонованими проектами. Старт навчання - 5 серпня. Тривалість інтенсиву - 1 місяць.

В рамках минулорічного стажування учасники інтенсиву розробляли CV&AI технологію, яка вирішувала одне із запропонованих завдань. Список проектів за 2018 рік можна переглянути тут.

Програма курсу AI&CV Summer Camp 2019:

 • Вступ до курсу;
 • Обробка зображень: основні операції;
 • Обробка зображень: розширені операції;
 • Аналіз і візуалізація даних;
 • Алгоритми кластеризації та класифікації;
 • Моделі лінійного машинного навчання;
 • Вступ до нейронних мереж;
 • Згорткові нейронні мережі для класифікації зображень;
 • Виявлення об'єктів і сегментація зображень;
 • Робота над проектами;
 • Огляд проектів та фінальний захист.

Для кого літній навчальний інтенсив з AI&CV?

Ми очікуємо на студентів 3-5 курсів та випускників математичних, фізичних факультетів або факультетів пов’язаних із вивченням комп’ютерних наук. Тому якщо ти не уявляєш свого життя без математики та комплексних обчислень, мрієш працювати із складними наукоємними проектами, а також маєш досвід із програмування на С++ і Python - реєструйся на інтенсив.

Як відбуватиметься набір на інтенсив?

Для того, щоб взяти участь в інтенсиві, тобі слід заповнити реєстраційну форму до 1 липня. Ми просимо у формі вказати всю актуальну інформацію та обрати дату тестування. Після заповнення форми, з тобою сконтактує наш Learning&Development менеджер та повідомить про деталі тестування, яке відбудеться 6 та 13 липня.

В рамках тестування тобі буде запропоновано розв'язати декілька задач, використовуючи С++ або Python, пройти короткий тест на визначення рівня англійської мови та співбесіду на софт скіли. Після перевірки завдань, ми сформуємо список рекомендованих для навчання.  Фінальна співбесіда з Head of R&D відділу відбудеться за 2 тижні перед стартом навчання.

За статистикою 50% студентів отримують пропозицію долучитись до нашої команди. Нагадаємо, що зараз у команді  R&D відділу працює 9 випускників інтенсиву. Тому, якщо ти цікавишся технологіями та мрієш працювати у сфері AI&CV - долучайся до нас.

Крім того, 24 квітня та 22 травня о 15:00 в ауд. 111 (Головний корпус ЛНУ ім. І. Франка) відбудуться презентації курсу.