13 квітня у Львові на базі ЛНУ ім. І. Франка відбувся  І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM ICPC. Це міжнародна командна студентська олімпіада з програмування (International Collegiate Programming Contest) під егідою ACM (Association for Computing Machinery). Цікавою особливістю олімпіади є те, що кожна олімпіадна команда складається з чотирьох осіб (три студенти і тренер) та отримує у своє розпорядження всього один комп’ютер.

За словами організаторів олімпіади, у змаганнях прийняли участь понад 30 команд. Протягом п’яти годин команди розв’язували дванадцять нетривіальних задач. Цього року поряд з досвідченими учасниками до олімпіади долучились команди першокурсників, які показали високі результатами, розв’язавши до десяти завдань та зайнявши місця, що гарантуватимуть їм прохід у другий етап.

 

Переможці  І етапу Олімпіади:
Перше місце – Jackals в складі: Богдан Пастущак, Данило Мочернюк, Максим Щерба;
Друге – – XXL в складі: Олег-Андрій Жук, Петро Тарнавський, Богдан Чіх,
Третє – Smurfs в складі: Юліана Юрченко, Юрій Калічун, Василь Проців.

 

Цікаво, що всі три команди – це студенти факультету прикладної математики та інформатики. Тому й не дивно, що Abto Software долучилась до організації Олімпіади. Більшість нашої команди є випускниками факультету прикладної математики та інформатики. Тому ми щиро надіємось, що у майбутньому обов’язково попрацюємо з переможцями та учасниками Олімпіади.

 

 

Ми виступили основними спонсорами та нагородили переможців корпоративними призами. В рамках вручення наш PR-менеджер, Ірина Мацькова та HR-менеджер Віра Качковська розповіли більше про компанію та оголосили про старт третього AI&CV навчального інтенсиву. Цього року Artificial Intelligence & Computer Vision Summer Camp відбудеться у серпні. Заявки приймаються до 1 липня. Також на базі ЛНУ ім. І.Франка 24 квітня та 22 травня о 15:00 в ауд. 111 ми презентуємо нову програму навчального інтенсиву. Зареєструватись на AI&CV Summer Camp можна за цим посиланням.