На початку лютого ми розпочали співпрацювати з Lviv .NET Community та організували перший спільний мітап на тему “Learn to fail, fail to learn”. 

Lviv .NET Community - це спільнота однодумців, яким цікавий технологічний стек Microsoft та можливості ділитись своїм досвідом з іншими членами спільноти. Зараз спільнота налічує більше 250 учасників (згідно з Telegram-каналом).

 

1 лютого у кінопалаці “Kopernik” в рамках “Lviv .NET #12: Learn to fail, fail to learnми слухали цікаві виступи про те, як навчитись не допускати помилок у роботі та які висновки варто робити зі своїх факапів.

Андрій Глова, Software Engineer в Abto Software, виступив у ролі оповідача і про всі свої факапи розповідав у форматі жартівливих казок, зберігаючи при цьому їхню основну мораль. Так, ми почули оповіді про “Магічне число 13”, “Більше, ніж тест”, “Відшкодовувати або не відшкодовувати”, “ Чи не занадто пізно?” та “Час лікує”.  

Богдан Макогін, Software Team Assistant в InterLogic, говорив на тему  “Аджайл, аджайл і в продакшн!” у стилі власної книги, яка складалась із трьох розділів (факапів) - Chapter I. RTFM, Chapter IІ. Trust, but verify, Chapter IІІ. The Butt-erfly Effect.

Після виступів та дискусій учасники продовжили спілкування у форматі афтепаті. Наступна зустріч від Lviv .NET community планується 1 березня. За усіма новинами можна слідкувати у Facebook або в Telegram.