Abto Software пропонує студентам 3-5 курсів ЛНУ ім. І. Франка менторство курсових та магіcтерських робіт. Якщо ви хочете досліджувати тему,  що стосується сфери Computer Vision та Artificial Intelligence, пишіть нам на пошту education@abtosoftware.com (вкажіть у листі назву теми, яку ви обрали зі списку).

Ми допоможемо вам з менторством роботи та консультаціями від провідних фахівців Abto Software, які також прийматимуть участь в комісії по захисту виконаних студентами робіт. Крім того, ви зможете використовувати лабораторію CV&AI Abto Software (ауд. 119а) для роботи над дослідженням.

Список тем та їх опис:

1. Класифікація зображень за допомогою нейронної мережі

За допомогою нейронної мережі витягувати дескриптор зображення. Маючи набір зображень в базі даних та відповідні до них дескриптори маємо змогу порівнювати два дескриптори – дескриптор вхідного зображення та дескриптор з бази даних, таким чином класифікуючи вхідне зображення. Додавання нового класу зображень відбувається в такому разі без перетренування мережі.

2.  Семантична сегментація типових об’єктів у місті

Добування маски об’єкту на зображенні та її класу (для кожного вхідного пікселя вказати клас, до якого він відноситься).

3.  Розпізнавання тексту за допомогою нейронних мереж

Розпізнавання слів (друкованих/рукописних).

4.  Класифікація результатів навчання за допомогою нейронної мережі

Розробка класифікаторів рівня знань для системи онлайн-навчання.

Обирайте тему для дослідження та пишіть нам на пошту: education@abtosoftware.com або одразу заповнюйте форму і ми з вами сконтактуємо.