У середу, 16 жовтня, о 15:00 відбудеться відкриття CV&AI лабораторії (ауд. 119 а) від компанії Abto Software в ЛУН ім. І. Франка.

Студенти факультету прикладної математики та інформатики працюватимуть над власними дослідженнями та проектами у сфері комп’ютерного бачення та штучного інтелекту разом з менторами Abto Software. Лабораторія обладнана найновішим технічним забезпеченням для роботи з проектами. Також на базі лабораторії проводитимуться професійні воркшопи та майстер-класи.

Коли? 16 жовтня о 15:00

Де? вул. Університетська 1 (головний корпус ЛНУ ім. І. Франка), ауд. 119 а

На відкритті лабораторії будуть присутні представники університету, компанії Abto Software та Львівського ІТ Кластеру.  Орієнтовно захід триватиме до 16:00. Будемо раді бачити усіх зацікавлених. Захід є відкритим.

Нагадуємо, що студентам доступна можливість працювати над курсовою або магістерською роботою разом з ментором. Ми, в Abto Software, запустили менторство курсових та магістерських робіт. Для того, щоб податись на роботу з ментором, оберіть тему зі списку або запропонуйте власну та заповніть реєстраційну форму. Ми обов'язково з вами сконтактуємо після заповнення форми. У разі виникнення додаткових запитань, пишіть нам на пошту education@abtosoftware.com.